W dniach od 12 do 19 maja 2025 roku w Szczecinku odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Mieszkańcy proszeni są o wystawianie odpadów nie wcześniej niż 24 godziny przed planowaną datą odbioru. W artykule przedstawiono szczegółowy harmonogram wywozu, który obejmuje różne rejony miasta i przypisane im dni. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z rozkładem i odpowiedniego przygotowania swoich odpadów.
Harmonogram zbiórki odpadów za maj został podzielony na sześć rejonów, z których każdy przypisany jest do konkretnego dnia tygodnia. Zbiórka w Rejonie A, obejmującym Osiedle Świątki oraz Osiedle Trzesieka, odbędzie się 9 czerwca oraz 7 lipca. Kolejne rejony: B, C, D, E i F, będą odbierać odpady w dniach od 10 do 16 czerwca.
Mieszkańcy są zobowiązani do wystawienia gabarytów w dniu ich odbioru, lecz nie wcześniej niż dobę przed planowanym terminem. Takie regulacje mają na celu zapewnienie porządku oraz sprawnego przebiegu zbiórki. Warto również zapoznać się z listą dni oraz miejscowości przypisanych do każdego rejonu, aby uniknąć problemów podczas wywozu odpadów.
Źródło: Urząd Miasta Szczecinek
Oceń: Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych w Szczecinku na maj 2025
Zobacz Także