UWAGA! Dołącz do nowej grupy Szczecinek - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Bezpieczeństwo Festiwalowe: Policja Zabezpiecza Pol’and’Rock i Sunrise Festival


W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia odbywać się będą dwa duże festiwale muzyczne: 31. Pol’and’Rock Festival oraz Sunrise Festival. W związku z tym, Zachodniopomorska Policja przygotowała operację zabezpieczającą, mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestników oraz osób podróżujących w regionie. Policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy z innych części kraju, będą współpracować z organizatorami festiwali oraz innymi służbami. W artykule przedstawiono szczegóły zmian organizacyjnych na drogach dojazdowych oraz inne istotne informacje dla uczestników.

W celu zapewnienia sprawnego przebiegu imprez, wprowadzono zmiany w organizacji ruchu, które będą obowiązywać na drogach prowadzących do miejsc festiwalowych, takich jak Czaplinek i Kołobrzeg. Uczestnicy festiwalu podróżujący samochodami są zachęcani do korzystania z oznakowanych objazdów, a dla kierowców z innych kierunków zaleca się korzystanie z wytyczonych tras objazdowych. Policja apeluje o szczególną ostrożność z uwagi na przewidywane większe natężenie ruchu, zwłaszcza pieszych kierujących się na festiwal.

Podczas festiwali wprowadzone zostaną także dodatkowe patrole policji, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników w rejonie wydarzeń. W Czaplinku uruchomiony zostanie Posterunek Polowy Policji, co ma ułatwić kontakt ze służbami mundurowymi. Policja przypomina również, że w obrębie festiwalu wprowadzono zakaz lotów, co ma zapobiegać ewentualnym zagrożeniom. Organizatorzy festiwali zachęcają do zapoznania się z regulaminem imprez oraz planami dojazdu, dostarczając uczestnikom niezbędnych informacji przed rozpoczęciem wydarzeń.

Źródło: Policja Szczecinek


Oceń: Bezpieczeństwo Festiwalowe: Policja Zabezpiecza Pol’and’Rock i Sunrise Festival

Średnia ocena:4.91 Liczba ocen:19


Zobacz Także